UNDER PRESSURE - jesienna modna

UNDER PRESSURE - jesienna modna

Dziś prezentujemy Wam naszą kolejną stylizację stworzoną według idei mama-tata-dziecko. Under Pressure to ciepłe i niesamowicie wygodne jesienne ubrania dla całej rodziny. Zapraszamy do poznania kolekcji zainspirowanej secesyjnymi wnętrzami fabryki łódzkiego fabrykanta Karola Sheiblera!

Jesienna moda dla całej rodziny

Naszą pierwszą propozycją składającą się na cała stylizację Under Pressure jest oryginalnie wyglądająca damska bluza z kominem, której długość poprowadziliśmy  do połowy uda. Dzięki temu można nosić ją zarówno do legginsów jak i spódniczki. Biała bluza została ozdobiona czerwonym sznurem ściągającym oraz autorskim nadrukiem. Z zaprezentowaną wcześniej bluzą doskonale współgra męska koszulka z nadrukiem (takim samym jak na bluzie). To prawie zupełne klasyczna propozycja dla Panów, jednak wyróżniająca się ciekawym, nieco slimowanym kształtem a także wykończona w interesujący i nowatorski sposób. Tradycyjne wykańczanie T-shirtów ściągaczem odchodzi do lamusa. Model koszulki proponowanej przez firmę MartinSparrow zawdzięcza swą niepowtarzalność zarówno krojowi podkreślającemu męską sylwetkę oraz dzięki niepowtarzalnemu nadrukowi. Dziecku proponujemy natomiast uniseksową koszulkę z nadrukiem i lamówkami. Model koszulki dziecięcej proponowanej przez firmę MartinSparrow zawdzięcza swą niepowtarzalność zarówno ożywieniu za pomocą lamówki oraz ciekawemu nadrukowi, w wersji dziecięcej mającemu kolor żółty. 

Kolorystyka stylizacji UNDER PRESSURE - jesienna modna

W tej stylizacji dominuje wąska paleta trzech jasnych kolorów, czyli żółty, czerwony i biały. Dzięki temu jest ona niezwykle lekka i pełna tak potrzebnej podczas jesiennej szarości energii!

test