Casual Sparrow 2 - odzież dla całej rodziny!

Casual Sparrow  2 - odzież dla całej rodziny!

Stylizacja Casual Sparrow 2 to odzież dla całej rodziny interesująca nie tylko dlatego, że została zaprojektowana w oparciu o bardzo ciekawe i oryginalne kroje, ale również dlatego, że została wykończona pięknym wzorem we wróble będące logo naszej firmy.

Elementy stylizacji

Na stylizację odzieży dla całej rodziny składa się kilka prezentowanych już wcześniej elementów. Oczywiście podobne do siebie są tylko kroje ubrań, ponieważ dzięki wróbelkowemu wykończeniu ta linia odzież dla całej rodziny zdecydowanie różni się od naszych poprzednich propozycji. Znajdziemy tutaj luźną i swobodną tunikę damską, idealną dla Pań ceniących sportowy luz, ale pamiętających jednocześnie o kobiecej elegancji. Wraz z tuniką damską występuje również tunika dziewczęca utrzymana w tym samym charakterze. I mamy i ich córki znajdą u nas również spódnice bombki, czyli jeden z najmodniejszych obecnie krojów damskich ubrań. Panom proponujemy natomiast czarną koszulkę o klasycznym kroju.

Kolorystyka stylizacji Casual Sparrow 2 - odzież dla całej rodziny!

Projekt stylizacji oparliśmy na czarnych materiałach na których umieścicliśmy białe logo MartinSparrow. Jednak żeby to połaczenie nie było zbyt nudne, ubrania uzupełniliśmy żółtymi dodatkami takimi jak czerwony sznur ściągający. Dzięki temu stylizacje zyskują na lekkości i uroku!