O nas

MartinSparrow to kolekcje dla ludzi odważnych, którzy radość życia i pozytywne spojrzenie na świat odzwierciedlają swoim stylem. To odzież dla tych, którym sposób bycia pozwala na zabawę modą i kolorami razem z dzieckiem. MartinSparrow ma w swojej ofercie sukienki, spódnice, tuniki, spodenki w kolorowe pasy koszule oraz bluzy, idealne do noszenia wiosną i latem podczas wakacyjnego wypoczynku i na co dzień.

MartinSparrow to fuzja światów dziecka i dorosłego, dzięki tej silnej emocjonalnej więzi między nimi daje radość z bycia razem i frajdę ze wspólnej zabawy modą.

Dlatego tez odzież proponowana przez firmę MartinSparrow szyta jest przede wszystkim z wysokiej jakości wiskozy czyli włókien pochodzenia roślinnego. Otrzymuje się je z oczyszczonej masy drzewnej z drzew iglastych, czasem liściastych (najczęściej stosowanym drewnem jest sosna, świerk lub buk) . Włókno to składa się głównie naturalnego surowca organicznego - celulozy. Ma dużo z właściwości bawełny, ale większą wytrzymałość i połysk. Podczas produkcji używa się ługu sodowego, jak przy merceryzacji bawełny, co nadaje takiej właśnie jakości. Ma właściwości chłodzące, nawet w dotyku jest zimna. Doskonale pochłania wilgoć, ale nie izoluje dlatego dobrze sprawdza się latem i w ciepłym klimacie. Wiskoza posiada doskonałe higieniczne, antyseptyczne właściwości, dzięki którym jej desenie i barwy są niezwykle naturalne. Z wyglądu wiskoza jest podobna do jedwabiu, wełny, płótna lub bawełny. Włókna wiskozy są zwiewne, miękkie, gładkie, bardzo przyjemne w noszeniu, o niezwykle wyrazistych kolorach.

Materiały z których korzysta firma MartinSparrow, sa produkowane w Polsce, podobnie jak cała kolekcja, która dzięki temu, że szyta jest na niewielką skalę zapewnia swoim klientom unikalność i niepowtarzalność wzorów. Nasza oferta to zestawy dla mamy i córki w skład których wchodzą: sukienka wieczorowa (spełniająca z powodzeniem wieczorowej sukni ciążowej) oraz sukienka dziewczęca. Inną propozycją jest tunika w zestawie z tuniką dziecięcą lub spodenkami. kolejna oferta to koszula damska w zestawie z długą spódnicą w zestawieniu z sukieneczką. Mamy także zestaw sportowy w postaci bluzy dresowej z dzianiny i krótkiej spódnicy damskiej w komplecie z sukieneczką dziecięcą z tym samym motywem na kieszonce i ramiączkach.

MartinSparrow to unikalna marka stworzona w Polsce, jako alternatywa dla ściśle obowiązujących trendów narzucanych przez kulturę masową. To rozwiązanie dla tych, którzy cenią manufakturę i warsztat polskich firm i projektantów, doceniających indywidualność, unikalność i wysoką jakość tego co noszą. To projekty ponadczasowe. Klasyka, która zawsze cieszy oko.

Na tą chwilę prezentujemy propozycje głównie dla mam i ich córek, ale już wkrótce mogą się Państwo spodziewać kolejnych odsłon, tym razem również w męskim wydaniu.