Plenerowa sesja zdjęciowa dla naszej pierwszej kolekcji!

Autor: Kategoria: Blog Tagi:
Plenerowa sesja zdjęciowa dla naszej pierwszej kolekcji!

Zdjęcia plenerowe to spore wyzwanie, a zdjęcia plenerowe z małym dzieckiem to wyzwanie plus trudna logistyka ale tez fajna zabawa.

Robimy naszą pierwszą sesję zdjęciową

Dzięki ogromnej pomocy ze strony znajomych, którzy nie tylko pożyczyli nam Majkę, ale jeszcze cierpliwie znosili trudy sesji, ale i i dzielnie zabawiali Maje tak, żebyśmy wszyscy dobrze się czuli, zdjęcia były fajnym przeżyciem dla nas wszystkich. Nie przeszkadzały nam nawet rudne warunki atmosferyczne NIe powstrzymał nas upał, nie powstrzymała nas późniejsza burza.

Organizacja to podstawa

Wymagało to sprawnej organizacji i i dobrego backstage`a, ale przede wszystkim dużego poczucia humoru i wszystko udało się głownie dlatego, że cała ekipa podeszła do tematu na pełnym luzie. To był bardzo fajny dzień, a radość Majki na widok kropel deszczu – bezcenna. Zachowanie koncepcji plenerowej utrudniała też nieco flora. Suche i słomkowe trawy, które stanowiły ciekawe tło w pierwszych osłonach kolekcji ewaluowały nagle w kierunku bujnej zieleni, kiedy pojawiła się w naszej kolekcji tunika ciążowa. Baczny obserwator naszej strony internetowej, bez trudu wychwyci dynamikę botaniki. Ale udało nam się, sfotogrowaliśy naszą pierwszą kolekcję!

comments powered by Disqus