Nasz nowy projekt Bluzedu.pl - bluzy z nadrukami dla przedszkolaków

Autor: Kategoria: Blog Tagi: bluzedu.pl, bluzy z nadrukami dla przedszkolaków
Nasz nowy projekt Bluzedu.pl - bluzy z nadrukami dla przedszkolaków

Wiosną 2018 stworzyliśmy nową markę bluzedu.pl

BLUZEDU - Bluzy z nadrukami dla przedszkolaków

Jest to projekt, który realizyjemy specjalnie dla przedszkoli. Projketujemy i szyjemy bluzy z nadrukami dla przedszkolaków. Takim nadrukiem może być logo przedszkola, znak grupy, rocznik. Nasze bluzy to pomysł na pamiątkę dla dzieci z okazji zakończenia roku przedszkolnego, ale też świetna wizytówka dla każdego przedszkola.

Na rynku jest pełno propozycji dla dorosłych i młodzieży. My postanowiliśmy skupić się na dzieiciach przedszkolnych. Mamy duże doświadczenie w szyciu odzieży dziecięcej. Dosoknale wiemy jakie materiały sprawdzają sie u przedszkolaków. W jakich jest im wygodnie i komfortowo. Bluzy, jak wszystkie nasze inne projekty szyjemy sami na miejscu, we własnej manufakturze. Jak zawsze wkładamy wiele serca i dokładności w nasze realizacje. Chcemy by nasze bluzy były alternatywą dla sieciowej i importowanej ze wschodu odzieży. Czyli jak zawsze kupujecie od nas produkt, który jest wysokiej jakości i pochodzi w 100% z Polski. Wkładamy w to całe swoje serce i wierzymy, że małe polskie firmy mogą konkurować z zagranicznymi korporacjami.

Bluzy BLUZEDU szyjemy na zamówienie. Cały proces zaczynamy od zaprojketowania nadruku. W ramach zamówienia tworzymy darmowy projket, który od samego początku jest konsultowany z Klientem i ma spełniać jego oczekiwania. Przetworzymy logo przedszkola, dostosujemy je wizualnie, tak aby wyglądało świetnie na bluzach dla przedszkolaków. Nadrukiem może być też znak grupy (dzieci uczęszczają do grup reprezentowanych przez postacie z bajek, zwierzęta, rośliny), które mogą być również bardzo ciekawym tematem do nadruku. Tak jak z logo stworzymy taką formę, która będzie wyglądała idealnie na bluzach. Dodamy do tego rocznik i mamy wspaniałą pamiątkową bluzę dla przedszkola.

Bluzy szyjemy z polskiej bawełny dresowej w trzech kolorach (szarym, stonowanym różu, granatowym) Zdecydowaliśmy się uprościć paletę barw zgodnie z zasadą im niej tym lepiej. Musicie nam przyznać, że to są najbardziej uniwersalne kolory, na których większość nadruków będzie wygladać schludnie i atrakcyjnie. Rozmiary bluz dostosowaliśmy do dzieci w wieku przedszkolnym 2-7 lat.

Koniecznie odwiedźcie nasą stronę bluzedu.pl po więcej szczegółów.

Albo od razu przejdźcie do formularza zamówienia darmowego projektu bluzy

 

Bluzy z logo przedszkola

comments powered by Disqus